STÄMPEL FRÅN INKIDO. Peberkager DANSK

kr50.00 Inkl. moms

51 i lager

Artikelnr: 27908685 Kategori:

Beskrivning

STÄMPEL FRÅN INKIDO

 Peberkager

                               Mäter ca 8,5cm x 6cm

Inkidos stämplar är tillverkade i gummi av bästa kvalité och utgör basen för cardmaking med deras tidlöda design.EZ-Monterad
gummistämpel. DANSK text.

Vid frakt utanför Sveriges gränser så tillkommer det mer i avgift.

 *************************************

Mer information

Märke

Inkido

Recensioner

Det finns inga produktrecensioner än.

Bli först med att recensera “STÄMPEL FRÅN INKIDO. Peberkager DANSK”

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *