STÄMPEL FRÅN INKIDO, KONFIRMASJON OVAL, NORSK TEXT

kr50.00 Inkl. moms

2 i lager

Artikelnr: 27908969 Kategori:

Beskrivning

STÄMPEL FRÅN INKIDO

KONFIRMASJON OVAL-H

                               Mäter ca 5,5 cm x 3,8 cm

Inkidos stämplar är tillverkade i gummi av bästa kvalité och utgör basen för cardmaking med deras tidlöda design.EZ-Monterad
gummistämpel. Norsk text.

Recensioner

Det finns inga produktrecensioner än.

Bli först med att recensera “STÄMPEL FRÅN INKIDO, KONFIRMASJON OVAL, NORSK TEXT”

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *