STÄMPEL FRÅN INKIDO, Julens Glæder, DANSK TEXT

kr50.00 Inkl. moms

5 i lager

Artikelnr: 27917368 Kategori:

Beskrivning

STÄMPEL FRÅN INKIDO

Julens Glæder

                               Mäter ca 3 cm x 8 cm

Inkidos stämplar är tillverkade i gummi av bästa kvalité och utgör basen för cardmaking med deras tidlöda design.EZ-Monterad
gummistämpel. DANSK text.

Recensioner

Det finns inga produktrecensioner än.

Bli först med att recensera “STÄMPEL FRÅN INKIDO, Julens Glæder, DANSK TEXT”

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *